Kyosun BIO rooibos 60 g
  • Kyosun BIO rooibos 60 g
  • Kyosun BIO rooibos 60 g

Kyosun BIO rooibos 60 g

INFO

  • - Výrobca: KYOSUN
  • - Kód produktu: RO01
  • - Kód skladu: B ( viac info)
  • - Dostupnosť: 1-2 pracovné dni
10,98€

Množstvo

Už máte pracovný deň za sebou? Chcete sa uvoľniť a vychutnať si lahodný nápoj bez kofeínu? Potrebujete dopĺňať pitný režim, ale chcete sa vyhnúť cukrom a dochucovadlám? Presne pre vás prinášame novinku – jemne mletý Bio Kyosun Rooibos! Sladkastá karamelová chuť, 100 % bez kofeínu, odbúrava stres a je plný antioxidantov!

 

Čo je Bio Kyosun Rooibos a prečo ho piť?
Bio Kyosun Rooibos je jemne mletý prášok z kríka Čajovca Kapského. Rastie v južnej Afrike, kde je veľmi obľúbeným nápojom, ktorý uvoľňuje myseľ, odbúrava stres a je plný antioxidantov. Samotný rooibos je obľúbený po celom svete. My vám však prinášame novinku – náš Bio Kyosun Rooibos, ten má podobu ľahkého mletého prášku. Vďaka tomu, že nepijete iba výluh, ale vychutnávate si celú rastlinu rooibose rozomletý na extra jemný prášok, dodáte vášmu telu vysokú dávku antioxidantov, minerálov a ľahšie sa zbavíte stresu.

 

Obsahuje Bio Kyosun Rooibos kofeín alebo teín?
Vôbec nie. Rooibos neobsahuje kofeín, takže si ho môžete „ušejkovať“ aj večer, keď si potrebujete oddýchnuť po náročnom dni. Vhodný je pre deti, tehotné, ale aj pre tých, ktorí milujú teplé nápoje a sú citlivejšie na kofeín alebo teín obsiahnutý v čaji. Je skvelým doplnkom aj pre tých, ktorí si radi doprajú sladkastý nápoj, ale chcú sa vyhnúť pridanému cukru alebo ochucovadlám. Rooibos môžete piť celý deň aj celú noc. 

 

Je Kyosun Rooibos Bio? 
Áno, jemne mletý Bio Kyosun Rooibos má certifikáciu BIO. Je teda pestovaný zodpovedným a k prírode šetrným spôsobom. Je tak nezávadný aj pre naše telo.

 

Kde sa Bio Kyosun Rooibos pestuje? 
Domovinou tohto červeného čaju je malá oblasť v horách Juhoafrickej republiky. 

 

Aká je odporúčaná denná dávka? 
Rooibos môžete piť bez obmedzenia! Pretože neobsahuje žiadny kofeín, ale je plný antioxidantov a minerálov, môžete si ho dopriať kedykoľvek v priebehu dňa a v akomkoľvek množstve! Plávať na ľahké vlne Rooibosu môžu aj tehotné alebo deti.

 

Ako sa mletý rooibos pripravuje? 
Jeden sáčok, teda jednu porciu rooibosu, ľahko vysypete do uzatvárateľnej fľaše, prilejete 300 ml – 1,5 l vody a potom stačí len pretrepať. Na zahriatie je najlepšie zaliať rooibos vodou do 70° C, naopak studený rooibos osvieži a…

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie