Masážna sviečka sojová v skle  – RELAX
  • Masážna sviečka sojová v skle  – RELAX
  • Masážna sviečka sojová v skle  – RELAX

Masážna sviečka sojová v skle – RELAX

INFO

  • - Kód produktu: MS01
  • - Kód skladu: B ( viac info)
  • - Dostupnosť: Vypredané
11,99€

Množstvo

Super relaxačná zmes sladkého feniklu, levandule a osviežujúcej mäty.

 

Návod na použitie:
Pre vaše potešenie a bezpečnosť je dôležité, aby ste pozorne prečítali tieto pokyny. Po prvé, nebojte sa, že vás vosk popáli. Táto špeciálna prírodná vosková zmes má veľmi nízku teplotu topenia, roztaví sa pri teplote okolo 45 ° C, čo je teplota vody na kúpanie.

Zapáľte sviečku a nechajte ju horieť desať minút alebo až sa vytvorí dostatok vosku. Keď budete mať dostatok vosku, sfúknite plameň a počkajte asi minútu (niektorí skúsení maséri používajú vosk, zatiaľ čo sviečka stále horí). Vosk bude teplý, ale nie horúci, takže nespáli pokožku. Vosk môžete vylievať priamo z pohára na kožu. Teplý olej vytvára mimoriadne zmyselný zážitok.

Upozornenie:
Rovnako ako u všetkých masážnych prípravkov ho odporúčame najskôr otestovať na malú oblasť pokožky, aby ste sa zabezpečili, že osoba, ktorá sa masíruje, nemá alergickú reakciu.

Nedoporučuje sa používať na tvár. Buďte zvlášť opatrný, aby ste sa vyhli kontaktu s očami. Rovnako ako u všetkých sviečok nikdy neopúšťajte horiacu sviečku bez dozoru a nepoužívajte ju pri horľavom materiále, deťoch a domácich zvieratách.

 

 

Krajina pôvodu: Čína

 

Zloženie/ Ingredients: Hydrogenated Soybean Oil, Jojoba Oil, Essential Oils: Lavender, Fennel, Peppermint

 

Váha: 0,22 kg

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie