Kyosun Bio Matcha Tea Premium 30g
  • Kyosun Bio Matcha Tea Premium 30g
  • Kyosun Bio Matcha Tea Premium 30g

Kyosun Bio Matcha Tea Premium 30g

INFO

  • - Výrobca: KYOSUN
  • - Kód produktu: MA19
  • - Kód skladu: B ( viac info)
  • - Dostupnosť: 1-2 pracovné dni
14,99€

Množstvo

Ochutnajte prémiovú kvalitu Bio Matcha Tea. Balenie obsahuje 20 kusov 1,5 g sáčkov vďaka ktorým vydrží Matcha Tea neustále čerstvý a jednotlivé porcie netreba odmeriavať. Veľmi šikovné a praktické.

Prečo piť Matcha Tea?
Bio Matcha Tea Premium je vysoko kvalitný japonský čaj matcha. Ručne zbierané čajové lístky sa namelú na jemný prášok, takže pitím čaju v podstate konzumujeme celý list zeleného čaju. To nám umožňuje maximálne využiť všetky jeho zdraviu prospešné látky, medzi ktoré patria veľké percento antioxidantov, aminokyselín a asi 10x viac nutričných hodnôt, než má bežný zelený čaj. V matcha sa vyskytuje látka teofylín, čajová obdoba kofeínu, ktorá sa uvoľňuje postupne 3-6 hodín a predstavuje pre telo priaznivejšie alternatívu než napr. káva. Teofylín tiež pomáha pri koncentrácii a zároveň znižuje fyzický a psychický stres. Matcha obsahuje tiež L-theanín, látku, ktorá navodzuje pocity šťastia. Jedným z mnohých ďalších benefitov matcha je jeho schopnosť zrýchliť metabolizmus až o 40%.

Aký je rozdiel medzi Bio Matcha Tea Harmony a Bio Matcha Tea Premium?
Bio Matcha Tea Harmony je produkt rady All Day. Obsahuje všetky vyššie spomenuté benefity, môžete si ho vychutnať kedykoľvek a použiť ho aj ako prísadu do potravín. Bio Matcha Tea Premium je produkt jemnejší chuti, vďaka ktorej nie je vhodný ako ingrediencie do potravín. Bio Matcha Tea Premium je ešte zelenšia, s ešte väčším obsahom aminokyselín, a ešte vyšším podielom kofeínu ako bio Matcha Tea Harmony. Čajové listy pre výrobu Bio Matcha Tea Premium sú starostlivo vyberané tak, aby bola zaistená prémiová kvalita tohto produktu, čomu zodpovedá aj cena.

Aké certifikácia má Bio Matcha Tea Premium?
Bio Matcha Tea Premium je certifikovaný známkou Bio. Túto známku Matcha Tea úspešne obhajuje od roku 2012, kedy tejto spoločnosti bola udelená ako prvá v SR pre čaj matcha. Medzi certifikáty spoločnosti Matcha Tea patrí aj Certifikát o zdravotnej neškodnosti produktu vydaný Štátnym zdravotným ústavom. Rovnako vysoké nároky kladie Matcha Tea aj na svoje japonské dodávateľov, ktorí disponujú aj takými certifikáty, ako sú napríklad: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer a ďalšie.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie