Goldim EXTRA SILHOUETTE bioaktívny nápoj s chrómom 24 porcií
  • Goldim EXTRA SILHOUETTE bioaktívny nápoj s chrómom 24 porcií
  • Goldim EXTRA SILHOUETTE bioaktívny nápoj s chrómom 24 porcií

Goldim EXTRA SILHOUETTE bioaktívny nápoj s chrómom 24 porcií

INFO

14,65€

Množstvo

Extra Silhouette® pre vašu krajšiu postavu.

Extra Silhouette je instantný nápoj pre rýchlejšie spaľovanie tukov a odstraňovanie vody z problematických partií. Tento nápoj obsahuje L-karnitín, Yerba Maté, patentovanú zložku Cacti-Nie a je doplnený o chróm a beta-karotén.

Cacti-Nea™ - bola pozitívne klinicky testovaná pre zlepšenie vzhľadu  „pomarančovej“ kože.

 

Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a k normálnemu metabolizmu makroživín. 

Vitamín A prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, udržaniu normálneho stavu pokožky, zraku a slizníc.

Cacti-Nea™ je patentovaný extrakt z plodu opuncie. Cacti-Nea™ sa efektívne stará o problematické partie ľudského tela. Niekoľkými klinickými štúdiami boli potvrdené mimoriadne účinky veľmi kvalitného bylinného výťažku Cacti-Nea™.

Yerba maté, drvené sušené lístky Cezmíny paraguajskej, posvätnej rastliny juhoamerických domorodcov kmeňa Guarani, boli tradične využíváné k príprave „nápoja Bohov“, mimo iné ním indiáni tlmili hlad. Okrem vitamínov a minerálov yerba maté obsahuje taktiež významné množstvo prírodného kofeínu a skvelo sa hodí pre osvieženie a potlačenie fyzickej i duševnej únavy. Spolu s Cacti-Nea™ predstavujú skvelú kombináciu prírodných látok pre kontrolu hmotnosti a vodného hospodárstva v tele a vylučovanie vody z organizmu. 

✓ Konzumácia nápojov obsahujúcich sukralózu namiesto cukru vedie k omedzeniu nárastu hladiny glukózy v krvi po ich konzumácii v porovnaní s nápojmi obsahujúcími cukor.

 

Zloženie:

Cacti-Nea ™ – extrakt z plodu opuncie, L-karnitín-tartrát, maltodextrín, ß-karotén extrakt z cezmíny paraguajskej – Yerba Maté, pikolinát chromitý

Prídavné látky:

nosič: sorbitol; regulátor kyslosti: kyselina citrónová, hydrogénuhličitan sodný; prírodné arómy; sladidlo: sukralóza

Dávkovanie:

Užívajte 1 vrecúško 1 – 2 x denne. Jeden sáčok rozpustite v 300 – 350 ml.

Balenie:

24 porcií – dávka na 12 až 24 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Vhodný pre dospelých. Vhodný pre osoby s neznášanlivosťou gluténu, vegetariánov, diabetikov. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Dátum spotreby 04/2022

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie