Altevita BIO Energy Tea orange + lemon 90g
  • Altevita BIO Energy Tea orange + lemon 90g
  • Altevita BIO Energy Tea orange + lemon 90g

Altevita BIO Energy Tea orange + lemon 90g

INFO

14,95€

Množstvo

Jednoduchá príprava

Pripraviť si BIO Energy Tea rozhodne nie je žiadna veda. Počas horúcich letných dní vám dobre padne príprava za studena. Tá spočíva v tom, že k produktu BIO Energy Tea pridáte 250 ml vody a kocky ľadu podľa vlastného uváženia. Ak si chcete pripraviť tento jedinečný energy tea v horúcej podobe, zalejte produkt vriacou vodou.

Podporuje trávenie

Vďaka kombinácií viacerých účinných látok je BIO Energy Tea vhodný aj na zlepšenie trávenia. Obsahuje napríklad čierny čaj, ktorý je silnou zbraňou v boji so zápalovými ochoreniami tráviaceho traktu. Bojuje proti žalúdočným vredom a hnačkám.

Dodáva energiu

BIO Energy Tea obsahuje výťažky zo známeho nápoja Yerba matte. Ten sa považuje za akýsi elixír mladosti, a to vďaka jeho účinkom. BIO Energy Tea tak dodáva organizmu energiu, zlepšuje náladu a pozitívne vplýva aj na myseľ človeka.

Pomáha pri chudnutí

Tento jedinečný ľadový čaj je skvelým riešením aj na redukciu telesného tuku. Dôvodom je obsah guarany, ktorá sa nachádza v zložení tohto produktu. Vďaka tomu sa zrýchľuje metabolizmus a dochádza k účinnejšiemu spaľovaniu kalórií. Gurana pôsobí tiež ako analgetikum a napomáha pri bolestiach hlavy a kĺbov.

Posilňuje imunitu

Kombinácia látok, ktorá sa nachádza v zložení produktu výrazne posilňuje imunitu. Dôkazom toho je aj acerola, ktorá pôsobí ako obranná látka voči patogénom a škodlivým látkam. Acerola má tiež protirakovinové účinky a znižuje hladinu glukózy v krvi. Vďaka BIO Energy Tea tak budete mať aj zdravé srdce, a tak sa budete s ľahkosťou vyhýbať kardiovaskulárnym ochoreniam rôzneho druhu.

Prečistí organizmus

BIO Energy Tea pôsobí aj ako antioxidant. V jeho zložení sa totiž nachádza citrónová šťava z kôry a dužiny citrónov. Práve táto zložka prečisťuje pečeň, podporuje produkciu žlče a zbavuje telo škodlivých a toxických látok. V rámci detoxu je tak BIO Energy Tea tá správna voľba!

Bojuje proti únave

BIO Energy Tea obsahuje pomarančovú šťavu z kôry a dužiny pomaranča. Vďaka tejto zložke produkt pôsobí aj proti únave. Dodáva organizmu energiu a zlepšuje aj kvalitu spánku, vďaka čomu sa nebudete cítiť unavení. Účinky tohto produktu tiež zlepšujú koncentráciu, pamäť a sústredenie sa.

Vhodný počas celého dňa

Tento účinný nápoj je vhodné piť počas celého dňa. Či už idete do práce, mesta či športovať, BIO Energy Tea vám bude robiť skvelého spoločníka, a to nielen v teplej, ale aj studenej podobe. Po vypití budete mať pocit sviežosti a skvelej chuti v ústach.

Zloženie

Čierny čaj* (Camelia sinensis), Yerba matte* (Ilex paraguariensis), Guarana* (Paulinia cupana), Acerola* (Malpighia emarginata). Citrónová šťava*…

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie