Altevita Vitamín C a šípka 60 kapsúl
  • Altevita Vitamín C a šípka 60 kapsúl
  • Altevita Vitamín C a šípka 60 kapsúl

Altevita Vitamín C a šípka 60 kapsúl

INFO

7,95€

Množstvo

Pôsobí ako antioxidant

Tento jedinečný produkt obsahuje vitamín C, alebo inak povedané kyselinu L – askorbovú, ktorá sa v tele správa ako antioxidant. To znamená, že ho zbavuje voľných radikálov. Tie pôsobia v organizme toxicky a sú škodlivé. Vitamín C obsiahnutý v tomto produkte bráni vstupu týchto škodlivých látok do tela, čím sa výrazne zlepšuje celkové zdravie.

Posilňuje imunitu

Spomínaný vitamín C má však omnoho viac účinkov. Medzi tie najväčšie patrí aj výrazné posilnenie imunity. To je dôležité najmä v chrípkovom období. Vďaka produktu vitamín C a šípka však budete vždy dostatočne chránení. Tieto účinné látky totiž zvyšujú celkovú obranyschopnosť organizmu.

Zvyšuje energiu

Produkt vitamín C a šípka výrazne znižuje únavu a vyčerpanie. Vďaka tomuto doplnku budete vždy nakopnutí energiou. O týchto účinných látkach je tiež známe, že výrazne napomáhajú pri úzkostných stavoch. Dokážu totiž znižovať stres, ktorý je v dnešnej dobe u každého na dennej báze.

Prevencia ochorení

Tak ako sme už vyššie spomínali, vitamín C posilňuje imunitu, znižuje stres a vyčerpanie. To sú všetko faktory pre vznik ochorení rôzneho druhu. Stres totiž môže spôsobovať cukrovku, obezitu či kardiovaskulárne ochorenia. Voľné radikály v tele taktiež spôsobujú choroby, ktoré zhoršujú kvalitu zdravia.

Účinky šípky

Šípka obsahuje vysoko aktívne látky, ktoré priaznivo pôsobia na organizmus človeka. Vo všeobecnosti platí, že šípky majú liečivé účinky, vďaka ktorým sa využívali už v minulosti. Obsahujú biologicky aktívne látky, ako napríklad bielkoviny, vlákninu či vitamíny rôzneho druhu.

Protirakovinové účinky

Produkt vitamín C je vyrábaný v kombinácii so šípkami, vďaka ktorým sú zabezpečené protirakovinové účinky. Potláčajú zápal a rozmnožovanie nádorových buniek. Tento produkt slúži na zníženie rizika vzniku rakoviny. Týka sa to najmä oblasti hrubého čreva a konečníka.

Pôsobí proti bolesti

Vitamín C a šípka aktívne bojuje proti bolesti a pôsobí ako analgetiku. Vďaka protizápalových účinkom dokáže zbaviť človeka akútnej, ale aj chronickej bolesti. To platí aj pre zuby, kde vitamín C v kombinácii so šípkami zabraňuje krvácaniu pri čistení zubov. Vitamín C a šípka je aj ako prevencia ochorení ústnej dutiny, ako napríklad paradentózy.

Znižuje cholesterol

Biologicky aktívne látky, ktoré sú obsiahnuté v tomto produkte neustále bojujú aj s vysokým cholesterolom v krvi. Dokážu ho výrazne znížiť a nadobudnúť tak menšie riziko vzniku ochorení, ktoré cholesterol vyvoláva. Vitamín C a šípka je jednoducho tá správna voľba na posilnenie zdravia.

 

ZLOŽENIE - 1 Kapsula:

571 mg(714% RVH) kyselina L-askorbová (vitamín C), objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, sorbitol; 29mg 90% extrakt z ruže šípovej (Rosa canina), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu. Rastlinná celulóza kapsula HDPA.

UŽÍVANIE

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie