AWM Vykurovacie Zväzky - Biela a Modrá Šalvia 10cm
 • AWM Vykurovacie Zväzky - Biela a Modrá Šalvia 10cm
 • AWM Vykurovacie Zväzky - Biela a Modrá Šalvia 10cm

AWM Vykurovacie Zväzky - Biela a Modrá Šalvia 10cm

INFO

 • - Výrobca: AWM
 • - Kód produktu: 5210
 • - Kód skladu: B ( viac info)
 • - Dostupnosť: Vypredané
7,90€

Množstvo

Biela šalvia je jednou z najsilnejších rastlín na čistenie a žehnanie. Používa sa ako kadidlo na energetické čistenie a ako súčasť rituálov. Jej dym s výraznou, korenistou a prenikavou vôňou šíri pokoj a liečenie – je výborným sprievodcom počas modlitieb a vďakyvzdaní. Dym zo šalvie je očistný a dezinfekčný (pôsobí proti vírusom aj baktériám), odpudzuje tiež hmyz.

Modrá šalvia má sladšiu vôňu, ktorá skôr pripomína levanduľu, s bielou šalviou sa vhodne dopĺňa. Používa sa na očistenie osoby alebo priestoru, pritiahnutie bohatstva, hojnosti, prosperity a uzdravenie.

Použitie:  Pripravte si okrem šalvie nehorľavú nádobu, zápalky alebo zapaľovač, prípadne vtáčie pero (nemusí byť) na rozptyľovanie dymu, piesok alebo soľ.

Zväzok sa zapáli, krátko nechá rozhorieť, následne sa plameň sfúkne a nechá tlieť v ruke alebo v nádobke alebo v miske z nehorľavého materiálu. Dym je možné rozptýliť po miestnosti rukou alebo vtáčím perím. Na dosiahnutie účinku postačí pár minút. Pred vykonaním rituálu je vhodné miestnosť vyvetrať.

Očista priestorov: Pri vydymovaní priestorov prechádzame po obvode vrátane všetkých kútov a výklenkov pričom rozptyľujeme dym od steny smerom do stredu miestnosti. Okná aj dvere sú zatvorené.

Po skončení rituálu sa zväzok zahasí (napr. udusením v miske s pieskom alebo soľou), koniec odstrihne a zvyšok zväzku môžete použiť nabudúce. Zväzok je možné uhasiť aj vodou, následne je možné zväzok použiť až po vysušení. Vydymovaný priestor opustite a nechajte pôsobiť liečivý dym aspoň 15 minút. Po tomto čase môžete priestor opäť vyvetrať.

Zväzok je možné použiť nielen na očistu priestorov, ale aj očistu rôznych predmetov aj osôb. Vôňa s dymom podporuje zdravie, pamäť, očisťuje telo aj myseľ.

Očista osoby: Osoba, ktorú idete očistiť sa postaví s rozpaženými rukami pred Vás. Začnite jemnými pohybmi pohybovať dymiacim zväzkom od spodnej časti nôh až k vrcholu hlavy, prechádzajte spredu aj zozadu, tiež okolo každého chodidla, pod pazuchami a medzi nohami, okolo sluchov aj tváre.

Upozornenie:

 • Určené výhradne na vydymovanie
 • Pri manipulácii s ohňom dbajte na opatrnosť
 • Skladujte v suchu, tme a mimo dosah detí

 

Dĺžka zväzku je cca 10cm. Hmotnosť cca 20 g.

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie