Altevita BIO Ostropestrec mariánsky drvený 300g
  • Altevita BIO Ostropestrec mariánsky drvený 300g
  • Altevita BIO Ostropestrec mariánsky drvený 300g

Altevita BIO Ostropestrec mariánsky drvený 300g

INFO

19,95€

Množstvo

Chráni pečeň

Pečeň je pre človeka veľmi dôležitým a orgánom. Ide o najväčší a najťažší vnútorný orgán ľudského tela. Chráni telo pred škodlivými a nežiadúcimi účinkami. Dôležitá je však správna starostlivosť. Produkt ostropestrec mariánsky je v tomto smere skvelým riešením. Chráni pečeň, podporuje jej funkcie a podporuje schopnosť prečisťovať organizmus. Ostropestrec mariánsky zároveň regeneruje tkanivo pečene, pričom podporuje detoxikačnú funkciu tohto orgánu.

 

Obsah účinných látok

Produkt ostropestrec mariánsky obsahuje látku s názvom sylimarín. Ide o extrakt z plodov ostropestreca mariánskeho. Sylimarín má v tomto produkte obrovský význam. Má dôležitý antioxidačný účinok. Prečisťuje pečeň a črevný trakt. Je dokázané, že sylimarín zbavuje pečeň chemických a toxických látok z potravín. Vďaka tomu sú zlepšené aj všetky funkcie tela.

 

Prispieva k normálnemu tráveniu

Ostropestrec mariánsky je pestovaný na eko farme v Českej republike. Vďaka tomu je aj obsah prírodných maximálne účinný. Je dokázané že produkt ostropestrec mariánsky drvený dokáže prečistiť tráviaci trakt. Jeho pôsobením sa zlepšujú funkcie trávenia až natoľko, že vás ostropestrec mariánsky dokáže zbaviť zápchy, nadúvania, poprípade ďalších nežiadúcich problémov tráviaceho traktu.

 

Zlepšuje obranyschopnosť organizmu

Imunitný systém je pre nás všetkých veľmi krehký. Často sa totiž znižuje nesprávnou životosprávou alebo inými nežiadúcimi faktormi. Ak chcete zlepšiť obranyschopnosť organizmu, skvelým riešením je práve produkt ostropestrec mariánsky drvený.

Keďže je pestovaný na eko farme, jeho účinky sú skutočne efektívne. V dôsledku toho, že prečisťuje pečeň a zbavuje ju škodlivých látok, vie zároveň napomôcť aj imunite. Vďaka tomu budete vedieť lepšie predchádzať ochoreniam rôzneho druhu, poprípade bude priebeh ochorenia výrazne miernejší.

 

Zvyšuje zdravie srdca

V prípade, že sa srdce oslabí, môže dôjsť k rôznym kardiovaskulárnym ochoreniam. Aby ste tomu predišli, odporúčame vám vyskúšať ostropestrec mariánsky drvený, ktorý výrazne podporuje zdravie srdca. Prečisťuje cievy od škodlivých látok a zároveň slúži aj ako prevencia kardiovaskulárnych ochorení. Medzi tie patrí napríklad infarkt myokardu, poprípade ischémia srdca.

 

Normálna hladina cukru v krvi

Pri zvýšenom množstve cukru v krvi môže vzniknúť aj cukrovka. Aby ste takémuto stavu predišli, môžete vyskúšať čisto prírodný produkt s názvom ostropestrec mariánsky drvený. Prináša veľkú škálu účinkov, medzi ktoré patrí aj udržovanie normálnej hladiny cukru v krvi. Tento produkt tak slúži ako doplnok výživy, pri čom sa môže využiť aj ako prevencia vzniku cukrovky alebo obezity.

 

Zloženie:

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie