ARÔME BALANCED CHAKRA SADA VONNÝCH TYČINIEK-7 VÔNÍ X 10 TYČINIEK

Kód: 9596
Neohodnotené
9,09 €
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia

Aróme Balanced Chakra je sada vonných tyčiniek, ktorá je zameraná na vyváženie energetických centier (čakier) v tele a podporu celkového duševného a fyzického blaha.

Detailné informácie

Podrobný popis

  1. Obsah sady: Sada obsahuje 7 rôznych vonných tyčiniek, každá s inou arómou zodpovedajúcou jednej z 7 hlavných čakier. Každá tyčinka je balená samostatne.

  2. Arómy: Každá vonná tyčinka v sade predstavuje jednu základnú čakru a je formulovaná s prírodnými arómami a esenciálnymi olejmi, ktoré sa pripisujú stimulácii a vyváženiu konkrétnej čakry. Napríklad, aróma pre koreňovú čakru by mohla obsahovať vône ako pačuli alebo vetiver, zatiaľ čo aróma pre korunnú čakru by mohla byť na báze kadidla alebo santalového dreva.

  3. Vyváženie a harmonizácia: Použitie týchto vonných tyčiniek môže pomôcť stimulovať a harmonizovať energetické centrá v tele, čo môže viesť k pocitu rovnováhy, vnútorného pokoja a celkového zdravia.

  4. Použitie: Vonkajšie využitie týchto tyčiniek je jednoduché. Stačí zapáliť koniec tyčinky a nechať ju horieť po dobu pár sekúnd, potom ju zhasnúť a umiestniť do vonkajšieho držiaka. Dym a vôňa sa postupne rozšíria do miestnosti.

  5. Meditácia a rituály: Tyčinky môžu byť tiež použité ako súčasť meditačných alebo rituálnych praxí na posilnenie vnútorného spojenia a koncentráciu.

  6. Balíček: Všetky tyčinky sú balené v estetickom balíčku, ktorý zvyčajne obsahuje informácie o jednotlivých čakrách a odporúčania na použitie.

Táto sada vonných tyčiniek je zameraná na podporu harmonizácie a vyváženia energie v tele a duši pomocou prírodných aróm a esenciálnych olejov. Je vhodná pre tých, ktorí sa zaujímajú o alternatívne metódy liečby a duchovné rozvoj.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: