Mikrozelenina / MicroGreens

Mikrozelenina, známa aj ako microgreens, je mladá zelenina a bylinky zbierané v ranom štádiu rastu (už po 7-14 dňoch). Tieto malé, ale mocné rastlinky sú bohaté na živiny a ponúkajú širokú škálu zdravotných výhod. Sú veľmi chutné a plné vitamínov, minerálov a antioxidantov. Mikrozelenina sa pestuje z rôznych druhov semien a jej pestovanie je jednoduché a rýchle. Ich intenzívna chuť a farebná rozmanitosť ich robí ideálnym doplnkom každého jedla.

Microgreens semená

Výhonky a mikrozelenina ponúkajú jednoduchý spôsob, ako obohatiť svoj jedálniček o cenné živiny. Ich pestovanie je jednoduché, rýchle a ekonomické. Či už ste skúsený záhradkár alebo začiatočník, microgreens semená vám prinesú množstvo výhod a radosť z pestovania vlastnej potravy. Skúste pestovanie doma a užívajte si čerstvú, výživnú a chutnú zeleninu kedykoľvek počas roka.

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
ingreen Pestovateľský set bez zalievania - Reďkovka China Rose 1ks
3,49 €

Vypestovať microgreens nebolo ešte nikdy tak jednoduché a zábavné. Set je navrhnutý tak, aby obsahoval všetko, čo je potrebné na vypestovanie tejto vitamínovej bomby. 

7727
Garden Seed Mikrozelenina – Reďkovka 1ks
2,45 €

Microgreens sú rastliny, ktoré sa zbierajú a konzumujú na začiatku svojho rastu ako prvý pár listov. Často sú označované ako „superpotraviny“, pretože obsahujú oveľa viac...

7667