Kozmetika

Kozmetika

Spojte príjemné s užitočným a buďte krajšia s kozmetikou, ktorá je naozaj kvalitná. Každý krém, každý olej a každý jeden produkt tvoria vlastné príbehové línie, ktoré vás perfektne definujú. Svet kozmetiky je miesto, kde sa vône, farby a textúry miešajú ako paleta pre krásu a sebavyjadrenie. Tak, aby ste sa cítili vo vlastnom tele naozaj dokonale.

Každý produkt je ako malý kúsok zázraku, ktorý vám umožňuje vyjadriť sa slobodne a vytvárať svoj vlastný, jedinečný štýl. Či už sú to produkty pre starostlivosť o pleť, maslá, mydlá a oleje alebo ayurvédska kozmetika, na tomto mieste si môžete vybrať to, po čom skutočne túžite. Kvalitne, udržateľne a výhodne.

Prezrite si ponuku, ktorú sme pre vás pripravili a prineste si domov kozmetiku, ktorú si zaslúžite.

Najpredávanejšie

10 položiek celkom
Sattva Škrabka na jazyk medená 1ks
4,95 €

Starostlivosť o ústnu dutinu pre väčšinu populácie znamená predovšetkým dôkladné čistenie zubov. Bohužiaľ sa však často zabúda na dôležitosť čistenia jazyka.

7601
Zubná pasta Kekulu
2,40 €

Zubná pasta Kekule zamedzuje vzniku zubného kameňa, chráni ústnu dutinu, zubnú sklovinu, spevňuje ďasná, a to všetko prírodnou cestou.

DS_73
Tarika akné
8,95 €

Tarika akné je unikátny 100% prírodný prípravok ajurvedskej medicíny z bylín a minerálov na akné a nečistú pleť. Bezpečne a účinne je možné používať u detí aj dospelých.

DS_241
Tarika akné
6,93 €

Tarika akné je unikátny 100% prírodný prípravok ajurvedskej medicíny z bylín a minerálov na akné a nečistú pleť. Bezpečne a účinne je možné používať u detí aj dospelých.

DS_240
Bambusová zubná kefka s aktívnym uhlím
3,99 €

Ekologická Bambusová kefka na zuby s drevenou rukoväťou z rýchlorastúceho bambusu.

ZK01
Mandľový olej 100% prírodný lisovaný za studena
4,45 €

Mandľový olej 100% prírodný lisovaný za studena.  

OL08
AWM Valček na tvár zo Vzácnych Kameňov-Čistý Krištál
19,95 €

Valček na pokožku tváre pôsobí blahodárne a upokojujúco.

4103
Vatika blackseed mydlo
3,50 €

Čierne semienko bolo známe v dávnych kultúrach Ázie a Stredného východu ako silná bylina disponujúca rozmanitými vlastnosťami pre zdravú pokožku. Bohatý zdroj vitamínov a...

4168
Bambusová detská kefka
3,99 €

Ekologická Bambusová kefka na zuby s drevenou rukoväťou z rýchlorastúceho bambusu. Ultra jemné štetinky pre čisté detské zúbky.

ZK02
Visaka mydlo
2,95 €

100% prírodné mydlo vyrobené na základe starodávneho receptu. Špeciálna zmes Aloe vera, bylinných extraktov a esenciálnych olejov pôsobí pri upokojujúcej terapii.

DS_232